Nice cream

Naturalne lody 
mrożone 
ciekłym azotem

Nice to meet you!

N jak nitrogen natura niezwykłe lody Nice cream

Nice cream to pyszne, świeże i naturalne lody, wytwarzane na zamówienie na Twoich oczach. To wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii mrożenia ciekłym azotem w temperaturze -196˚C.

W lokalach typu factory lody są tworzone pod indywidualne zamówienie – sam wybierasz składniki i obserwujesz jak mrozimy lody w mniej niż minutę. Ogromny wybór smaków, w tym wegańskich i keto (bez dodatku cukru). Możesz także skomponować swoje bubble tea i bubble waffle oraz spróbować kawy od naszych baristów.  

W spotach masz do wyboru gotowe smaki lodów, które są codziennie mrożone w factory. Dzięki temu jesteśmy bliżej Ciebie, a Ty nie musisz czekać. W spotach możesz również delektować się swoją ulubioną bubble tea.

To już nie są zwykłe ice cream to nice cream 🙂

Co wyróżnia

Nasze lody

Nasza filozofia jest prosta – wytwarzać naturalne lody najwyższej jakości.

Świeże

W factory sam komponujesz swoje lody, które są mrożone na zamówienie w niecałą minutę ze świeżych składników od lokalnych producentów.
Lody zmrożone ciekłym azotem w factory są dostarczane codziennie także do spotów. Ręczna produkcja małych porcji lodów pozwala na szybką rotację smaków​.
Jak to robimy

Naturalne

Lody powstają na Twoich oczach, dzięki temu masz pewność z czego się składają. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami, u których zaopatrujemy się w świeże owoce, mleko, śmietankę i tylko naturalne dodatki.
Jak to robimy

Niezwykle kremowe

Lody, które mają mniejsze kryształki lodu są bardziej kremowe. Mrożenie szokowe ciekłym azotem w -196˚C pozwala uzyskać gładką strukturę bez sztucznych dodatków, ponieważ jest tak szybkie, że kryształki lodu nie mają czasu się wytworzyć. Ich wielkość nigdy nie przekracza 10µm - znacznie poniżej poziomu wrażliwości języka.
Zobacz menu

Ogromny wybór

W factory sam tworzysz swoje lody, więc wybór ograniczony jest tylko Twoją wyobraźnią. Składniki pojawiają się sezonowo, w zależności od ich dostępności u lokalnych producentów.
W spotach smaki lodów zmieniają się każdego dnia.
Zobacz menu

Co goście

Mówią o nas

Wasze zadowolenie jest dla nas największą nagrodą. Ponad 3 000 rekomendacji jakie już nam wystawiliście na przeróżnych portalach dodaje nam sił i utwierdza w przekonaniu, że dobry produkt zawsze zostanie doceniony.

Zapoznaj się z

Menu

Oferta factory jest szeroka i przyświeca jej idea skomponuj to sam. W spotach możesz znaleźć lody podawane w tradycyjnej formule, zmrożone wcześniej w factory.

Nice cream factory

Lody mrożone ciekłym azotem na Twoich oczach, bubble tea, bubble waffle, kawy.

Nice cream spot

Codziennie inne smaki lodów przywiezione prosto z factory i orzeźwiająca bubble tea.

Jeszcze przewijasz?

Lepiej spróbuj i sam się przekonaj!